• Składniki

    PAPAJA I BIOAKTYWNY MIÓD MANUKA 20+

PAPAJA

Owoce papai to nie tylko niepowtarzalny bogaty smak tropików bogaty w błonnik ale również bogate źródło przeciwutleniaczy i substancji odżywczych takich jak karoteny, witamina C, flawonoidów: witaminy B, kwasów foliowego i pantotenowego oraz minerałów: potasu, miedzi i magnezu.

Współdziałając razem te substancje wspomagają układ krążenia oraz zapobiegają rakowi jelita grubego. Dodatkowo owoc papai zawiera enzym trawienny papainę która posiada właściwości wspomagające redukcję stanów zapalnych i leczenie oparzeń.

MIÓD MANUKA

Miód Manuka jest miodem jednokwiatowym produkowanym przez pszczoły zbierające pyłek kwiatów krzewu Manuka znanego również jako drzewo herbaciane. Miód Manuka to esencja korzystnych właściwości drzewa herbacianego połączona z naturalnym antybakteryjnymi właściwościami miodu.

Czysty miód Manuka zwiera w różnym stopniu enzym oksydaza glukozowa. Działanie tego enzymu polega na stopniowym uwalnianiu nadtlenku wodoru w miejscu infekcji lub na ciele, skutecznie likwidując szkodliwe bakterie bez niszczenia tkanki.

Tak jak kremy do opalania pozsiadają stopień w skali SPF, miód Manuka posiada stopień 20+ pokazujący, że użyty miód ma optymalne działanie terapeutyczne.
BEZ PARABENÓW. BEZ SIARCZANÓW.

Wazelina farmaceutyczna, Carica Papaya (wyciąg z owocu papai), wosk pszczeli, bioaktywny miód Manuka 20+, sorbinian potasu.

TERAZ DOSTĘPNY W POLSCE!

PawPaw

PAPAYAGOLD Balsam do kupienia w tubkach 25 g.

Kup teraz!